Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Zariadili sme si terasu v Style: útulný, no minimalistický nábytok

Zariadili sme si terasu v Style: útulný, no minimalistický nábytok

Počas teplých jarných a letných mesiacov je pre mňa terasa ako obývačka a jedáleň v jednom. Celé dianie z bytu sa presúva tam. Dlhé večery, ranná káva, ba aj všetky návštevy. Byt bez terasy jednoducho nie je byt, ale malé väzenie. Práve preto je pre mňa dôležité jej zariadenie.

Niekto by povedal, že som karieristka a workoholička. Pravda je, že ak má človek po 35-ke, nemá tri deti a práca ho baví do takej miery, že v nej trávi toľko času ako ja, môže sa to tak zdať.

V zamestnaní mám dobré postavenie. Vďaka tomu, že na sebe tvrdo pracujem, som si mohla dovoliť kúpiť byt v širšom centre mesta s veľkou terasou. Milujem pohľad na prebúdzajúce sa mesto pri šálke kávy. Moji priatelia milujú malé párty, ktoré tu usporadúvam.

Základ je kvalitné sedenie

Zariaďovať terasu som začala výberom sedenia. Potrebovala som také, kde si budem môcť s vyloženými nohami čítať knihu či dokončiť rozpracovaný projekt. Dôležité bolo, aby sa naň zmestilo dosť ľudí a cítili sa ako doma v obývačke. Pri riešení tejto témy mi veľmi pomohli v predajni Exterio.

Sedačka, ktorú som si vybrala, spĺňa moje kritéria. Je dostatočne veľká a pohodlná. Zaujal ma hlavne jej vzhľad. Podľa môjho názoru je nadčasový a nie je to typický záhradný ratanový nábytok.

stylovy zahradny nabytok

Pocit domova a útulnosti sedačke bezpochyby dodali vankúše. Vedeli ste, že existujú externé dekoračné vankúše, ktoré ak zmoknú, nič sa im nestane? Úprimne, kým som nezačala riešiť zariadenie terasy, tak som to netušila. Nakúpila som ich hneď niekoľko v rôznych farbách.

stylove doplnky

Našťastie je moja terasa dosť veľká a mohla som tam umiestniť aj závesné kreslo. Práve v ňom rada premýšľam. Ak sú u mňa priateľky s deťmi, kreslo má u nich skutočný úspech.

zavesne kreslo

Krb aj slnečník, všetko na jednej terase

Malá vychytávka, ktorú nájdete u mňa, je plynový krb. Pohľad na oheň je upokojujúci a zároveň dotvára atmosféru pri posedení s pohárom vína. V centre mesta rozhodne nechcete na terase zakladať oheň z dreva.

Okrem typickej vône je z toho neporiadok a ten nechcete mať nanosený v byte. Uznávam, že kúpa krbu bol môj rozmar. Odkedy ho však mám, zapínam ho takmer každý víkend.

plynovy krb

Ak sa pýtate, prečo mám na terase slnečník, odpoveď je veľmi jednoduchá. Nakoľko nie je prekrytá celá terasa, bola to nutnosť. Ak mám náhodou čas byť doma počas dňa, nepotrebujem sa celý deň škvariť na slnku.

stylovy slnecnik

Kvetináče, úložný priestor a elegantné osvetlenie

Pri mojej pracovnej vyťaženosti sa u mňa kvetom veľmi nedarí. Obyčajne ich nestíham polievať. Takže ich tu veľa nenájdete. Niekoľko, tých odolnejších, vždy prežije aspoň pár týždňov. Keď už moju letnú obývačku nezdobia kvety, mám tam aspoň zopár poloprázdnych kvetináčov.

kvetinace

Mať kam dať čistiace prostriedky určené na údržbu exteriéru, prípadne zvyšky hliny či malé kvetináče, bolo pre mňa tiež dôležité. Potrebovala som jednoducho a vkusne skryť všetko to, čo návštevníci a ani ja nechceme mať na očiach. Ak sa zdvihne silný vietor, viem tam odložiť všetky vankúše.

ulozny box

Ako som už niekoľkokrát spomenula, na terase trávim naozaj veľa času. Hoci je v lete dlho svetlo, moja pracovná doba je ešte dlhšia. Bez osvetlenia by som sa naozaj nezaobišla. Umiestnila som sem teda pár takýchto solárnych lámp. Ich elegantné spracovanie by sa hodilo pokojne aj do obývačky.

osvetlenie styla

Tak, toto je zariadenie môjho letného detašovaného obydlia, ktoré som si vyskladala v Galérii bývania STYLA. Mám tu všetko, čo potrebujem na oddych, prácu a priateľov. Ešte tak mať viac voľna a môcť tam tráviť viac chvíľ.