Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Zariadili sme si spálňu v Style: luxusné osvetlenie a nábytok na mieru

Zariadili sme si spálňu v Style: luxusné osvetlenie a nábytok na mieru

Keď sme sa s priateľom pustili do prerábky staršieho bytu v Bratislave, ani sme netušili, čo všetko nás čaká. Ja som sa, hneď po kuchyni, tešila najviac na zariaďovanie spálne. Pri prezeraní stránok na internete som objavila Stylu. Veľa obchodov a výrobcov na jednom mieste. Rada sa s vami podelím o svoju skúsenosť.

Priznávam, úplne som prepadla dánskemu umeniu šťastného života s názvom Hygge. Pri výbere nábytku to znamená kvalitné prírodné materiály, veľa vankúšov, lámp so žltým svetlom a sviečok. Inak povedané, všetko to, čo muži vyhodnotia ako zbytočné lapače prachu.

Práve tieto drobnosti však robia domov domovom. Hoci máme obaja okolo tridsiatky, deti ešte nemáme. No i tak som v spálni nechala priestor pre postieľku, keby náhodou.

Posteľ je srdce spálne

Celkom na začiatku som vybrala posteľ. Ani neviem, čo by na to povedali skúsení interiéroví dizajnéri. Keďže som mala predstavu veľkej, americkej postele s vysokým čelom, začala som jednoducho od nej. Výber padol na tú s názvom Lujza od spoločnosti We-Tec. Je durabilná, pohodlná, má úložný priestor. Na výber je veľa vzoriek látky či koženky. Tak si ju viete prispôsobiť na mieru svojmu vkusu. A ako bonus, je vyrobená na Slovensku.

postel nabytok do spalne

Šatník bol splnený sen

Odkedy som v istom seriáli videla hlavnú predstaviteľku vchádzať do šatníka veľkosti priemerného petržalského bytu, bol môj sen taký mať. Nevyhrala som veľké peniaze v lotte a ani sa neozval bohatý strýko spoza veľkej mláky. Takže so svojím snom som sa musela uskromniť. Pri potulkách v Style som natrafila na Divendoor.

Majú tú kúzelnú moc, že vedia šatníky vybudovať na mieru takmer v každom byte či dome. Nevyžaduje si to veľké stavebné úpravy. Svoje oblečenie a doplnky tak mám za posuvnými dverami na jednom mieste. Priestor spálne zanechávajú čistý, bez rušivých skríň. Jednoducho, zázrak na počkanie.

vstavana skrina

Zopár kúskov dizajnového nábytku doplnilo priestor

Okrem kvalitnej postele bolo pár kúskov nábytku, o ktorých som od začiatku vedela, že v spálni jednoducho byť musia. Prvými boli nočné stolíky. Tie od Merito boli láska na prvý pohľad. Zvolila som dva identické, no s rozdielnou farbou vrchnej dosky. Jeden je žltý a druhý biely.

konferenčný stolík bratislava

Ďalším bol koberec od Sky Carpet Slovakia. Môj názor je, že koberec do spálne jednoducho patrí. Vytvára pocit tepla a útulnosti. Veď kto rád stúpa tesne po zobudení bosou nohou na studenú dlážku? Úplne som sa zamilovala do toho s názvom Patchwork. Je vyrábaný zo starých kobercov a každý jeden je unikát.

koberec

Vkusná komoda na drobnôstky bola tiež jasná voľba. Vybrala som od Nábytok Alva tú s deviatimi zásuvkami z masívneho dreva. Veľa možností na úpravu a výber farby bolo to, čím si získala moju pozornosť.

komoda bratislava

Základ pre Hygge sú vankúše a veľa lámp

Všetky svietidlá som vyberala z profisvietidla.sk. Je neuveriteľné, koľko má človek možností. Osvetlenie mi pomohli vybrať tak, aby dotvorilo interiér a pocit, ktorý som v miestnosti chcela navodiť. Ja som začala, opäť trošku netradične, lampami na nočné stolíky. Páčil sa mi vintage dizajn, spojenie tmavého kovu a ozdobnej žiarovky.

svietidla bratislava
Aby sa miestnosť stala útulnou, vankúše jednoducho nemohli chýbať. Potrebovala som ich asi pol milióna. Môj osobný typ je predajňa Indigo Decor. Bohatý výber farieb, tvarov a materiálov. A netreba zabudnúť na sviečky a svietniky. Keď budete v Galérii bývania STYLA, určite sa nezabudnite ísť pozrieť.

vankúš

dekoračné doplnky styla