Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Zariadili sme si obývačku v Style: krb, knihy a pohodlné pohovky

Zariadili sme si obývačku v Style: krb, knihy a pohodlné pohovky

Srdcom nášho domčeka v blízkosti Bratislavy mal byť rozhodne krb. To bola moja túžba hádam už od detstva. Ako som si poradila pri zariaďovaní obývačky a všetko vyriešila pod jednou strechou, v Galérii bývania STYLA?

S manželom sme čerství tridsiatnici. Keď sme pred istou dobou začali plánovať príchod prvého potomka, bolo nám jasné, že ho nechceme vychovávať v prenajatom byte na sídlisku. Manželova práca nám však nedovoľuje odsťahovať sa úplne mimo hlavného mesta. Riešením pre nás bola kúpa malého domčeka v neďalekej dedinke. Zariadenie obývačky bolo pre nás veľmi dôležité. Veď okrem kuchyne sa stretáva rodina práve tu.

Krb namiesto televízie

Doba, kedy bola televízia dominantou každej obývačky, je preč. Iste, aj my ju máme, no rozhodne to nie je to, na čo vám padne pohľad pri prvej návšteve. Centrom je krb.

krb interra bratislava

Voľba krbu na drevo bola jasná už od začiatku. Áno, skladovať a pripraviť drevo je trošku prácnejšie, ako len stlačiť gombík na ovládači. Také jednoduché je to totiž pri krboch na plyn. Pre nás je však veľmi dôležitá vôňa a zvuk dreva praskajúceho v ohni. Nie je dôležité, či sú Vianoce, či bežný deň. Namiesto večerného filmu jednoducho zapálime v krbe.

Záplava kníh a pohodlné sedenie

Hoci sme s manželom mladí a v produktívnom veku, neprišli sme na chuť čítačke kníh. Obaja máme radi klasické knihy v pevnom či papierovom obale. Dajú sa chytiť, ovoňať. Radi čítame, a tak sa nám zbierka neustále rozširuje. Mať veľkú knižnicu bola jednoducho nutnosť. Nebudeme predsa naše poklady skladovať v záhradnom domčeku, však?

Keď som objavila odchod White Home, bolo jasné, že naša knižnica bude práve odtiaľ. Je vyrobená v industriálnom štýle, ktorý je stále viac obľúbený. Veľmi sa mi páči prepojenie úžitkového a dizajnového nábytku.

knižnica bratislava

Sedaciu súpravu sme vybrali v predajni TOP sedačky. Nebol to ten najlacnejší variant. Bol to variant s najlepším pomerom ceny a kvality. Sedačka je mimoriadne pohodlná a pevná a práve to je pre nás priorita. Veď onedlho sa po nej bude preháňať náš drobec. No a jeden nikdy nevie, kedy pribudne druhý.

top sedacky bratislava

Veľké a malé detaily, z ktorých sa skladá svet

Nosné prvky zariadenia obývačky už poznáte. Sú to krb, knižnica a pohodlná sedačka. Nemáme radi okolo seba veľa zbytočného nábytku a doplnkov. Na druhej strane, nemohla ostať obývačka len tak, holá. Aby sa to v miestnosti neozývalo, rozhodli sme sa pre koberec. Ten náš sme zakúpili vo White Home v STYLE. Jeho trendy čiernobiela farba v kombinácii s Givenchy vzorom bolo to, čo sa nám hneď zapáčilo.

koberec do obyvacky

V rovnakom obchode sme objavili aj tento konferenčný stolík. Jeho výhodou je, že v sebe skrýva aj dva príručné stolíky. Ak príde viac ľudí na návštevu, nemusia sa ďaleko načahovať za občerstvením. Nám sa to zdalo veľmi praktické.

konferencny stolik do obyvacky

Hoci naozaj nemáme radi preplnené priestory, jeden krásny, dizajnový kúsok sme si odpustiť nemohli. Tým je stojatá lampa od Asharia Home. Vie poskytnúť dosť svetla na čítanie a zároveň vytvára veľmi príjemnú atmosféru tepla domova.

svietidla asharia home bratislava

Pre pohodlnejšie sedenie sme na gauč poukladali pár vankúšov a obývačka je zariadená.

dekoracia obyvacka

Zariaďovať obývačku v Galérii bývania STYLA bolo naozaj príjemné. Páči sa nám, že vďaka rôznorodosti výrobcov a štýlov si vie nájsť to svoje naozaj každý. Stačí sa len vyhrať s rôznymi variáciami a výsledok môže byť vskutku originálny.