Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Feng Shui tipy do spálne: čo by ste v nej určite nemali mať?

Feng Shui tipy do spálne: čo by ste v nej určite nemali mať?

V spálni strávite až tretinu svojho života, preto je najdôležitejšou a najosobnejšou miestnosťou v domove. Oddychujete v nej po náročnom dni, načerpávate novú energiu a trávite v nej čas so svojím partnerom. Vytvorte pozitívnu energiu vaším vzťahom a zariaďte si dokonalú spálňu podľa Feng Shui.

Feng Shui je tradičné čínske učenie, ktoré sa zaoberá vzťahom človeka a jeho životného priestoru v čase. Umožňuje nastoliť harmóniu, zlepšiť životnú situáciu, zdravie a medziľudské vzťahy.

Spálňa zariadená podľa Feng Shui upokojuje a vzrušuje zároveň. Správnym zariadením spálne môžete dodať energiu, ktorá zlepší dlhoročné manželstvo alebo podporí nový vzťah. Ako si správne zariadiť spálňu podľa tejto starej filozofie?

Umiestnite zrkadlo na to správne miesto

Podľa Feng Shui by sa v spálni nemali nachádzať zrkadlá. Ak sa však predsa len nechcete zrkadla vzdať, dajte si na jeho umiestnení záležať.

Zrkadlo by nemalo odrážať posteľ. Podľa zásad Feng Shui takto umiestnené zrkadlo v spálni spôsobuje problémy vo vzťahoch, ako sú hádky, či dokonca až neveru. Ak z postele nevidíte dvere miestnosti, zrkadlo umiestnite naproti dverám, aby ste ich videli v jeho odraze.

Dizajnujte v pároch

Odporúča sa, aby doplnky v spálni boli párové, nakoľko to podporuje oblasť vzťahov. Práve preto by po oboch stranách postele mali byť dva nočné stolíky s dvomi lampami. Párujte aj obrazy, sochy a ďalšie dekoratívne predmety. Obzvlášť v prípade, keď v spálni žijete so svojím partnerom.

Ak hľadáte lásku, vhodnými doplnkami môžete dodať energiu, ktorá to podporí. Umiestnite do spálne pár mandarínskych kačíc, ružový kryštál v tvare srdca alebo iné symboly lásky. Sviečky podporia romantiku.

svietnik

Obrazy v sebe nesú silnú energiu Feng Shui, preto ich vyberajte múdro. Mali by zobrazovať to, čo si prajete, aby sa vo vašom živote udialo.

Spite sladko s Feng Shui

Posteľ je bez pochýb v spálni najdôležitejším kusom nábytku. Podľa čínskych tradícií by sa posteľ mala nachádzať uhlopriečne naproti dverám. Nikdy by nemala byť priamo oproti dverám.

Podceniť by ste tiež nemali samotný výber postele – uprednostňujte prírodné materiály, najlepšie drevo. Aj keď žijete bez partnera, zvoľte dvojlôžko. Vytvoríte tak priestor pre príchod novej lásky.

postel bratislava

Nad posteľ nezavesujte žiadne ťažké predmety, ako je napríklad luster. Rovnako na stenu nad posteľou neumiestňujte obrazy v ťažkých rámoch alebo police.

Na čo rozhodne v spálni zabudnite?

Úplným tabu sú predmety na cvičenie a šport a elektronika. Spálňa slúži na oddych a relaxáciu, preto by sa v nej nemali nachádzať telefóny, televízia, notebooky a iná technika.

Do spálne neumiestňujte okrasné fontánky, akvária a iné vyobrazenia vody. Zabudnite tiež na kvety a suché rastliny, ktoré predstavujú mŕtvu energiu. Úplne sa vyhnite liekom, kozmetike a rôznym smutným predmetom.

Vytvorte energiu pre svoje vzťahy vďaka Feng Shui. Navštívte Galériu bývania STYLA a zariaďte si dokonalú spálňu, ktorá vytvorí harmóniu vo vašom živote.