Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Dodajte svojej záhrade jarnú iskru pomocou dreveného nábytku

Dodajte svojej záhrade jarnú iskru pomocou dreveného nábytku

Okrem sadenia a okopávania si záhrada vyžaduje aj trochu zariaďovania. Ideálnym materiálom do záhrady je drevo, z ktorého sa vyrába množstvo doplnkov. Tu správnu jarnú atmosféru vyčaruje záhradný nábytok, ale aj hojdacia sieť alebo drevená záhradka na bylinky.

S príchodom prvých jarných lúčov slnka je čas dať zime definitívne zbohom a postarať sa o záhradu. Môžete začať nákupom semienok a sadeničiek alebo sa poobzerať po záhradnom nábytku. Ak ste si hneď predstavili stôl so stoličkami, radi by sem vám rozšírili obzory. Drevo ponúka ďaleko širšie možnosti doplnkov a zariadenia.

Nezabudnite na to, že drevo, na rozdiel od plastov či kovu, si vyžaduje častejšiu údržbu. Každý kus nábytku by ste mali dvakrát ročne ošetriť – na jar a na jeseň. Základom je očistiť drevo od všetkých nečistôt a pretrieť olejom alebo lakom.

Posedenie v drevenom altánku

V prípade starších poschodových domov je niekedy veľmi ťažké dobudovať terasu. Ten správny šmrnc a priestor na relax nájdete v drevenom altánku. Altánok môže byť zasklený, aby ste ho mohli využívať aj v prípade nepriaznivého počasia, alebo ho nechajte otvorený.

nabytok do zahrady

Ratanový prístrešok na chvíľky romantiky

Netradičným kúskom do záhrady je ratanový prístrešok. Ideálne presne taký, aký poznáte z luxusných dovoleniek pri mori. Prístrešok umiestnite na miesto, kde naň nebude pršať. Najvhodnejším miestom je krytá terasa. Prístrešok môžete doladiť vhodne zvolenými vankúšmi alebo prehozom.

dreveny záhradný nábytok

Vertikálna záhradka na pestovanie byliniek

Zaujímavým doplnkom, ktorý si môžete vyrobiť aj sami, je vertikálna záhradka. Je vhodná na výsadbu kvetov alebo pestovanie byliniek. Výhodou je, že nezaberie takmer žiadne miesto a vytvorí pôsobivú zelenú stenu.

Drevený záhradný nábytok

Jarná záhrada sa určite nezaobíde ani bez nábytku. Podľa toho, kam chcete záhradný nábytok umiestniť si zvoľte správne prevedenie. Čisto drevené stoly s posedením môžete umiestniť aj k stromom do záhrady.

Čalúnené sedačky s drevenou konštrukciou sú vhodnejšie na krytú terasu alebo pod slnečník. Ak uprednostňujete sedačku, dávajte si pozor na poťahový materiál. Mal by sa dať ľahko čistiť.

záhradný nábytok

Hojdacie siete medzi stromami

Aby bola vaša jarná zóna relaxu dokonalá, potrebujete ešte miesto na oddych medzi stromami. Poznáte krajší pohľad na svet ako zakvitnutý strom a modrú oblohu? Taký výhľad uvidíte priamo z hojdacej siete. Ak nemáte možnosť si sieť zavesiť medzi dva stromy, existujú aj hojdacie siete, ktoré majú integrovanú závesnú konštrukciu.

hojdacia siet záhrada

Záhradný domček na náradie

Garáž často nie je súčasťou moderných bungalovov a keďže nie sú podpivničené, chýba aj pivnica na uskladnenie. Auto ľahko skryjete pod prístrešok a na kosačku, záhradné náradie a postreky vám poslúži domček na náradie.

Nejde o finančne náročnú investíciu, ktorá vám však prinesie množstvo výhod. Domček môžete natrieť farbou, ktorá bude ladiť ku zvyšku záhrady a po bokoch sa perfektne hodia visiace črepníky s muškátmi.

Už rozmýšľate, akým dreveným nábytkom spestríte svoju záhradu? Ale ako sa hovorí, radšej raz vidieť, ako stokrát počuť. Spomenuté typy záhradného nábytku a dekorácií nájdete v showroomoch v Galérii bývania STYLA. Tešíme sa na vašu návštevu.