Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Dizajn nad zlato, 3. časť: Jedáleň na zahryznutie

Dizajn nad zlato, 3. časť: Jedáleň na zahryznutie

Pozastavili ste sa niekedy nad obrázkami jedální v magazíne? Ako je možné, že vyzerajú tak skvele? Je to vďaka dizajnovému nábytku. Inšpirujte sa týmito tipmi a stolujte štýlovo.

V 3. časti série Dizajn nad zlato sa pozrieme na zúbok jedálni. Jedáleň je o vytvorení tej správnej atmosféry. Neslúži iba na jedenie, ale aj na zábavu.

Ak chcete, aby sa vaša rodina a priatelia cítili dobre nad porciou skvelého jedla, zariaďte jedáleň štýlovo vďaka dizajnovému nábytku a doplnkom.

Dajte zelenú prírodným materiálom

Prírodné materiály vyzerajú šmrncovne, o tom niet pochýb. V jedálni majú však o niečo výraznejšiu pozíciu. Najobľúbenejším materiálom jedálenského stola je drevo. Je to nesmrteľná klasika, ktorá vždy vyzerá skvele a dobre sa kombinuje.

Štýlový je tiež sklenený stôl v kombinácii s kovom. Ak si trúfate, umiestnite do jedálne stôl s doskou z kameňa.

Pri výbere stoličiek myslite predovšetkým na pohodlie. Stoličky by mali pasovať k jedálenskému stolu, ale nebojte sa zapojiť kreativitu. Prehoďte cez stoličku bavlnený pléd, ktorý bude farebne ladiť so zvyškom jedálne. Výber stolov a stoličiek nájdete v Galérii bývania STYLA v predajni Design Club.

jedalen bratislava

Zaveste nad jedálenský stôl výrazné svietidlo

Správne zvolené svietidlo rozžiari celú jedáleň. Ak túžite po jedálni ako z food blogu, zaveste nad jedálenský stôl výrazné stropné svietidlo.

Štýlovým je luxusný visiaci luster, ktorý bude šperkom vašej jedálne. Žiarivé stropné svietidlá nájdete v predajni White Home.

Stolujte so šmrncom

Bez vkusného stolovania nebude dokonalá žiadna jedáleň. Rozložte na jedálenský stôl prestieranie a pohrajte sa s obrúskami, miskami, taniermi i táckami.

Okrem príboru, pohárov a riadu môžete na stôl položiť tiež vázu s čerstvými kvetmi alebo misu s ovocím. Všetko pre stolovanie si prezriete v predajni Asharia.

stolovanie

Rozveseľte steny

Ak túžite po zmene, no nechcete jedáleň maľovať, siahnite po tapete. Vytapetovať nemusíte celú jedáleň. In je použiť tapetu len na jednu stenu. Tapety si prehliadnete v predajni Karki.

tapeta jedalen

Nadizajnujte jedáleň doplnkami

Okrem doplnkov na jedálenskom stole myslite i na zvyšok miestnosti. Na steny povešajte výrazné obrazy alebo závesné kvetináče. Na zem umiestnite mohutné vázy, prípadne netradičné sochy.

Pod stôl podložte mäkký koberec, ktorý farebne zlaďte so zvyškom miestnosti. Luxusné, ručne tkané a viazané koberce vyrobené z vysokohorskej vlny a z čistého hodvábu nájdete v Style v predajni Sky Carpet.

Aby vám dobre chutilo a ešte lepšie sa vám rozprávalo s vašimi blízkymi, vytvorte si štýlovú jedáleň. Príďte sa inšpirovať do Galérie bývania Styla a zariaďte si jedáleň ako vystrihnutú z časopisu.