Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Dizajn nad zlato, 2. časť: Nadčasové svietidlá

Dizajn nad zlato, 2. časť: Nadčasové svietidlá

Svietidlá sú neodmysliteľným prvkom dizajnového bývania. Vytvoria tú správnu náladu a sú tiež unikátnym bytovým doplnkom. Už viac nemusíte hľadať svietidlá, ktoré dodajú presne požadované množstvo svetla a zároveň zaujmú každú návštevu. Zamierte do Galérie bývania STYLA a vyberte si nadčasové kúsky s osobitým čarom.

Odlišné miestnosti vyžadujú rozličné zdroje svetla. Zatiaľ čo v kuchyni potrebujete silnejšie svetlo, vďaka ktorému si nožom nepokrájate prsty, na nočnom stolíku vám za tienidlom posvieti jemné svetlo, ktoré vás zľahka uspí.

Vybrať to správne svietidlo nemusí byť problém. Tu je niekoľko tipov, ako vášmu domovu dodáte svetlo so štýlom.

Rozžiarte celú miestnosť jediným stlačením vypínača

Výrazné stropné svietidlo sa hodí predovšetkým do obývacej miestnosti. Obývačka je určená na relax a zábavu, zároveň v nej však vítate návštevy. Práve preto si dajte na stropnom svietidle záležať a zvoľte unikátny kúsok.

Pri výbere svietidla do obývačky myslite nielen na jeho dizajn, ale aj svietivosť. Nebojte sa investovať a vyberte kvalitné nadčasové svietidlo.

Skĺbenie kovu, chrómu a krištáľu stropného svietidla SPHERA zaujme aj tých najnáročnejších. Toto dizajnové svietidlo vytvorí dojem luxusu a osvetlí každý roh. Nájdete ho v Style v predajni Profi Svietidlá.

pekné svietidlá

Relaxujte pri jemnom svetle

Keď chcete odpočívať na pohovke a sledovať televíziu či čítať si dobrú knihu, poslúži vám stojacia lampa. Dizajnové svietidlá môžu stáť aj osamote a slúžiť ako bytový doplnok.

Ak dávate prednosť minimalizmu, zvoľte lampu s jednoduchými líniami. Štíhla lampa z palisandrového dreva vynikne nad konferenčným stolíkom alebo kreslom. Vďaka jej dramatickému vzhľadu je unikátnym modelom. Príďte sa na ňu pozrieť do predajne Asharia.

dizajnové svietidlo

Mäkké svetlo, ktoré vás uloží k spánku

Správny výber svietidla na nočnom stolíku vytvorí náladu, vďaka ktorej sa po dlhom dni sladko ponoríte do ríše snov. Na nočný stolík vyberte lampu s tienidlom, vďaka ktorému bude svetlo mäkké a jemné. Ak si však pred spaním radi čítate v posteli, myslite i na tento aspekt.

Skvelým tipom je štýlová chrómová lampa Chrome X s bielym tienidlom. Vďaka jej jednoduchému dizajnu sa hodí do moderne zariadenej spálne.

white home svietidlá

Urbanistické lampy rozžiaria každý loft

Posledné roky sa urbanistický štýl teší veľkej obľube. Je divoký, nespútaný a búra hranice. In sú nielen prírodné materiály bežné pre moderný dizajn, ale tiež svojrázny nábytok, ktorý sa vymyká zaužívaným predstavám o bývaní. Neviete, kde ho nájsť?

Ak hľadáte neobyčajné svietidlá v urbanistickom štýle, zamierte v Galérii bývania STYLA do predajne Indigo Decor. Lampy sú vyrobené z kovu a rôznych zaujímavých súčiastok, ako je napríklad časť bicykla.

lampa galeria bývania styla

Vraví sa, že svetlo je najdôležitejším doplnkom, ktorý dokáže premeniť dom na domov. Ak túžite skutočne zažiariť, príďte do Galérie bývania STYLA a vyberte si in svietidlá presne podľa vašich predstáv.